Galeri Artsürem, ferah salonları, geniş, yüksek duvarları ve koleksiyonuyla Ankara'nın önemli sanat merkezlerinden biridir. Artsürem’in önceliği, nitelikli sanat eserlerini nitelikli sanat alanlarıyla buluşturmaktır. Ancak Artürem, sadece sanat eseri satışı odaklı çalışmaz. Artsürem, aslında bir sosyal bilimler terimi, bir bakış açısı, bir yaklaşımdır…Zaman içinde bir ögenin yerini başka bir öge alır…İşte, Artsüremli yaklaşım, buradan yola çıkar. Yani, öncülü ve ardılı tespit eder. Diğer bir ifadeyle, artsürem; kronolojik bir ele alma biçimidir…Galerimize Artsürem ismini verirken, sanatın biçimbirimsel yapısından ve bu ardılların kronolojisiden ilham aldık. Peki, biz sadece kronolojiye mi önem veriyoruz? Elbette hayır. Galerimizin en çok sevdiği kelimelerden biri de eşsüremdir. Eşsürem, aynı zaman dilimindeki parçaların birbiriyle ilişkisini ele alır. Artsürem, bir sanat galerisi olarak güçlü bir zihinsel altyapıyla kurulmuştur. Artsürem'in farklı alanlardan gelen genç bir icra ve danışma ekibi vardır (Resim, Heykel, Sinema, Siyaset Bilimi, Hukuk, Dilbilim, Psikoloji, Ekonomi, Yazılım). Bütün faaliyetler akademik bir hassaslıkla ele alınır, sanatın kendi özgünlüğü içinde değerlendirilir. Frequently Asked Questions | Artsürem
Frequently Asked Questions | Artsürem
Frequently Asked Questions

Nasıl Üye olurum ?
artsurem.com'a üye olmak ücretsiz ve çok kolaydır. Özel Oda kısmından bilgilerinizi girerek hemen güvenle üye olabilirsiniz.
Satış sonrası hangi işlemleri yapmalıyım ?
artsurem.com'da satış için sergilenen orijinal eserlerin "tek" olması sebebiyle teyit vermenize ihtiyaç duyulmaktadır. Özet sayfam/Özet/Satış teyidi bekleyenler bölümünde eserlerinizi seçerek teyit işlemini tamamlayabilirsiniz. Teyit verdiğiniz eserleriniz için size teslimat bilgilerini içeren bir mesaj göndereceğiz. Bu mesajdan sonra uygun paketleme koşullarını sağlayarak eserinizi kargoya teslim edin ve kargo bilgisini sisteme girin. Özet sayfam/Özet /Kargo bilgisi bekleyenler bölümünde bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Satılan eseriniz için Eser sertifikası düzenleyin ve bize ulaştırın.
Eser sertifikasına nasıl ulaşırım ?
-
Teslimat işlemlerini nasıl yapacağım ?
-