Galeri Artsürem, ferah salonları, geniş, yüksek duvarları ve koleksiyonuyla Ankara'nın önemli sanat merkezlerinden biridir. Artsürem’in önceliği, nitelikli sanat eserlerini nitelikli sanat alanlarıyla buluşturmaktır. Ancak Artürem, sadece sanat eseri satışı odaklı çalışmaz. Artsürem, aslında bir sosyal bilimler terimi, bir bakış açısı, bir yaklaşımdır…Zaman içinde bir ögenin yerini başka bir öge alır…İşte, Artsüremli yaklaşım, buradan yola çıkar. Yani, öncülü ve ardılı tespit eder. Diğer bir ifadeyle, artsürem; kronolojik bir ele alma biçimidir…Galerimize Artsürem ismini verirken, sanatın biçimbirimsel yapısından ve bu ardılların kronolojisiden ilham aldık. Peki, biz sadece kronolojiye mi önem veriyoruz? Elbette hayır. Galerimizin en çok sevdiği kelimelerden biri de eşsüremdir. Eşsürem, aynı zaman dilimindeki parçaların birbiriyle ilişkisini ele alır. Artsürem, bir sanat galerisi olarak güçlü bir zihinsel altyapıyla kurulmuştur. Artsürem'in farklı alanlardan gelen genç bir icra ve danışma ekibi vardır (Resim, Heykel, Sinema, Siyaset Bilimi, Hukuk, Dilbilim, Psikoloji, Ekonomi, Yazılım). Bütün faaliyetler akademik bir hassaslıkla ele alınır, sanatın kendi özgünlüğü içinde değerlendirilir.

artsurem.com’da ödemelerinizi kredi kartınızla veya banka havalesi/EFT yoluyla kolaylıkla ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

Sipariş işlemi ödemenin gerçekleştirilmesi ile başlar. Eser için istenen tutar hesaplarımıza geçmeden satın alma işlemi tamamlanmış sayılmaz, rezerve yapılamaz.

Sanal Alışverişin Güvencesi 3D SECURE artsurem.com'da !

3D Secure Nedir?

Internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır. Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

3D Secure Neden Güvenlidir?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir.

3D Secure Nasıl İşler?

Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kartına bağlı bir şifre ve bir güvenlik soru - cevabı tanımlar. Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümüne geçer. Kart sahibinin karşısına, bankası tarafından, işlem şifresini ve kişisel güvenlik mesajını soran bir pop-up ekran açılır. Kart sahibi şifresini girerek işleme devam eder. Şifre, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır.

Banka hesabına havale /EFT yöntemi ile işleminizi tamamlamak isterseniz ödeme sayfasındaki ilgili seçeneği tıklamanız ve aşağıdaki bilgilerle havale/EFT işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

İşleminizi hafta sonu bile yapmışsanız ve internet kullanıcısı iseniz bankanıza ileri tarihli EFT/Havale talimatı verebilirsiniz. Ödemeye ait dekontu artsurem@artsurem.com adresine e-mail ile göndermeniz işlemlerinizin hızlanmasına yardımcı olacaktır.

Artsürem Bank Account Information


halk bank

Account Holder : Artsürem Bilim Sanat Danışmanlık Bilişim A.Ş.

Routing number: 1331

Account number: 10100230

Iban : TR88 0001 2001 3310 0010 1002 30


finans bank

Account Holder : Artsürem Bilim Sanat Danışmanlık Bilişim A.Ş.

Iban : TR56 0011 1000 0000 0088 2210 00


garanti bankası

Account Holder : Artsürem Bilim Sanat Danışmanlık Bilişim A.Ş.

Routing number: 408

Account number: 6292787

Iban : TR34 0006 2000 4080 0006 2927 87